Tel: +48 22 577 11 74

Fax: +48 22 868 63 25

Wybierz województwo

Wojciech Bartczak
Tel: +48 601 360 289
E-mail: Wojciech.Bartczak@Fujifilm.com
Wojciech Bartczak
Tel: +48 601 360 289
E-mail: Wojciech.Bartczak@Fujifilm.com
Katarzyna Doktór
Tel: +48 607 149 474
E-mail: Katarzyna.Doktor@Fujifilm.com
Wojciech Bartczak
Tel: +48 601 360 289
E-mail: Wojciech.Bartczak@Fujifilm.com
Tomasz Królikowski
Tel: +48 601 265 055
E-mail: Tomasz.Krolikowski@Fujifilm.com
Katarzyna Doktór
Tel: +48 607 149 474
E-mail: Katarzyna.Doktor@Fujifilm.com
Tomasz Królikowski
Tel: +48 601 265 055
E-mail: Tomasz.Krolikowski@Fujifilm.com
Wojciech Bartczak
Tel: +48 601 360 289
E-mail: Wojciech.Bartczak@Fujifilm.com
Katarzyna Doktór
Tel: +48 607 149 474
E-mail: Katarzyna.Doktor@Fujifilm.com
Tomasz Królikowski
Tel: +48 601 265 055
E-mail: Tomasz.krolikowski@Fujifilm.com
Wojciech Bartczak
Tel: +48 601 360 289
E-mail: Wojciech.Bartczak@Fujifilm.com
Katarzyna Doktór
Tel: +48 607 149 474
E-mail: Katarzyna.Doktor@Fujifilm.com
Katarzyna Doktór
Tel: +48 607 149 474
E-mail: Katarzyna.Doktor@Fujifilm.com
Tomasz Królikowski
Tel: +48 601 265 055
E-mail: Tomasz.Krolikowski@Fujifilm.com
Wojciech Bartczak
Tel: +48 601 360 289
E-mail: Wojciech.Bartczak@Fujifilm.com
Wojciech Bartczak
Tel: +48 601 360 289
E-mail: Wojciech.Bartczak@Fujifilm.com
Blog FUJIFILM Poland Sp. z o.o. Polska Sp. z o. o

Onset X

Nowa generacja cyfrowych maszyn drukujących UV z płaskim stołem od Fujifilm i Inca Digital 

Inca Digita i Fujifilm współpracują od 2001 roku, dostarczając na rynek wyjątkowe drukarki atramentowe. Dzięki dogłębnej znajomości branży druku łączymy precyzję wykonania z doskonałymi właściwościami chemicznymi tuszu.

Drukarki Onset zapewniają trzy ważne aspekty dla firm drukarskich:

  • Wydajność biznesową: Modele Onset oferują wyższą wydajność, większe możliwości druku o powtarzalnej jakości i większą szybkość, niż jakakolwiek inna drukarka atramentowa UV
  • Rozwój biznesowy: Onset umożliwia realizację wielkoskalowych projektów druku, które do tej pory były poza zasięgiem drukarek atramentowych
  • Niskie ryzyko inwestycyjne: Koszty zakupu drukarki Onset mogą zwrócić się już po kilku miesiącach. Dzięki temu właściciele zyskują znacznie większą pewność w planowaniu działalności biznesowej

Jedna platforma, nieskończony potencjał

Seria Onset to wiodąca platforma UV, służąca do produkcji wysokiej jakości grafiki reklamowej, przy zachowaniu najwyższej wydajności. Obecnie, najnowsza generacja Onset X, wyznacza nowe standardy w produkcji, z nowym poziomem wydajności, jakości, najwyższej niezawodności oraz przyszłościowej skalowalności.

Scalable architecture 

W roku 2013 Inca zaprezentowała koncepcję architektury modułowej (Scalable architecture), która pozwala na dostosowanie maszyny tak, aby zaspokoiła indywidualną biznesową potrzebę inwestycji w chwili początkowej, a jednocześnie pozwala na rozwój w przyszłości. Onset X umożliwia zmianę konfiguracji głowic drukujących bez konieczności zmiany innych części maszyny. Daje to swobodę w dostosowaniu do zmian i zbadania możliwości biznesowych, jednocześnie zaspokajając obecne potrzeby.

onset-x-scaleable-architechure-framework-2000-x-660

 

Głowice drukujące Fujifilm Dimatix 

Wszystkie modele Onset X wyposażone są w wysokowydajne głowice drukujące Fujifilm Dimatix, które zapewnia możliwość druku z rozmiarem kropli: 9-, 14- lub 27-pikolitrów, w zależności od tego, czy potrzeby firmy koncentrują się na druku w wysokiej jakości czy z dużymi prędkościami.

printheads-2000-x-10001

Unikalny 14-kanałowy potencjał

Kluczem do elastyczności Onset X – oraz wyjątkową cechą wśród wysokiej klasy wielkoformatowych drukarek z płaskim stołem, jest 14-kanałowa konstrukcja każdej drukarki Onset X.
Punktem wyjścia są 4 kanały w konfiguracji CMYK z wybraną głowicą drukującą. W przyszłości istnieje możliwość dodania kolorów light, pomarańczowego lub białego, aby zwiększyć wszechstronność lub dodanie dodatkowego zestawu CMYK, w celu polepszenia jakości druku.

Modele Onset X 

onset-x123

Onset X1

Maksymalna przepustowość 400m2 / godz. (odpowiednik 80 pełnych arkuszy / godz.) powoduje, że drukarka Onset X1 jest idealnym rozwiązaniem dla firm produkujących mieszankę grafiki detalicznej do oglądania na odległość i wysokiej jakości grafikę do oglądania z bliska. Z ośmiu kanałów, cztery drukują CMYK, a reszta może być skonfigurowana zgodnie z wymaganiami przy użyciu: jasnej magenty, jasnego cyjanu, białego i pomarańczowego (LmLcWO).
W przyszłości może zostać dodana dodatkowa 6-kanałowa karetka w celu skalowania do wersji Onset X2.

Onset X2

Wraz z rozwojem firmy, drukarka Onset X2 zapewnia możliwość rozszerzenia zakresu prac. Dodanie drugiego zestawu CMYK zapewnia jeszcze większą wydajność – 640m2 / godz. (128 stołów / godz.) – a opcjonalne sześć kanałów LmLcWO może zostać zajęte, aby zwiększyć wszechstronność i udoskonalić jakość. Wybór trybu druku jednokierunkowego, dwukierunkowego i druku bardzo wysokiej jakości jest możliwy w zależności od konkretnych wymogów zadania.

Onset X3 – najszybszy Onset w historii!

Ma możliwość drukowania z prędkością 900m2 / godz. (180 stołów / godz.), przy użyciu 14 lub 27-pikolitrowych głowic drukujących. Onset X3 cechuje się najwyższą możliwą wydajnością. Z Onset X3 użytkownicy analogowych linii sitodruku mogą pójść cyfrową drogą i z pewnością mogą drukować duże nakłady wysokiej jakości druku o doskonałej konsystencji i niezawodności. 14-kanałów cechuje trzy zestawy CMYK plus wybór pomiędzy białym lub pomarańczowym.

Różnorodność zastosowań 

Onset X drukuje na szerokiej gamie sztywnych i elastycznych podłoży, produkując wspaniałe obrazy do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz. Od zwykłych oznakowani po wysokiej jakości wydruki do paneli podświetlanych dla wymagających rynków takich jak kosmetyki czy towary luksusowe.

onset-applications-2000-x-660

 

25-strefowy stół próżniowy 

Stół próżniowy cechuje nowy mocny system próżniowy ze zwiększoną ilością stref z 15 do 25 i z możliwością wyboru konstrukcji poszycia w zależności od potrzeb użytkownika. To rozwiązanie eliminuje potrzebę maskowania, niezależnie od rozmiaru podłoża i znacznie zmniejsza czas przygotowania do druku. Strefy próżniowe są niezależnie kontrolowane a funkcja automatycznej strefy pozwala na łatwe zarządzanie przez operatora. Często stosowane formaty mogą zostać automatycznie zaprogramowane i przechowywane w bazie danych utworzonej przez użytkownika.

onset-x-vacuum-bed-1400-x-900-copy

 

Nowy interfejs graficzny użytkownika 

Dla serii Onset X, firma Inca opracowała nowy interfejs graficzny, aby zapewnić skuteczne narzędzie zarządzania pracą drukarki z jednoczesną prostotą użycia. Łatwo jest sfinalizować i rozpocząć zadanie, zapisać ustawienia, tworzyć kolejki wydruku oraz zarządzać i optymalizować każdy etap procesu drukowania. Ulepszona konfiguracja pracy poza maszyną oznacza, że łatwiej jest obsługiwać drukarkę z kilkoma predefiniowanymi parametrami – podłoża, prędkości wydruku, trybu jakości, stopnia połysku, itp., które są już określone.

gui-interface-screenshot-1400-x-900

 

Zaprojektowane dla trwałości 

Drukarki Onset są najszybszymi urządzeniami na świecie w swojej klasie wydruku. Zastosowano w nich najnowsze technologie: potężne silniki liniowe i stoły próżniowe będące w stanie obsłużyć media ważące prawie 80 kg. Głowice drukujące na pełnej szerokości i system lamp UV pozwalają na niemal natychmiastowe utwardzanie wydruku. Doskonały system sterowania zapewnia fenomenalną wydajność. Napęd i szybko poruszający się stół próżniowy drukarek Onset są zainstalowane na bardzo solidnej ramie, pozwalającej na ciągły, superprecyzyjny druk miliardów kropel na sekundę, cały dzień, każdego dnia w roku.

onset-x-dynamic-image-1400-x-900-copy

 

Spokój dzięki inteligentnym funkcjom

Dzięki inteligentnym rozwiązaniom Onset monitoruje swój stan i utrzymuje optymalną wydajność oraz jakość wydruku, minimalizując tym samym zużycie i zniszczenie głowicy drukującej.

onset-intelligent-features-1400-x-900

 

Systemy podające do każdego rodzaju zadań 

Krótkie serie mogą być drukowane z ręcznym podawaniem i odbieraniem wydruków. Ponieważ Onset jest w stanie wyprodukować dwa pełne stoły druku w mniej, niż minutę, niezbędny jest szybki i efektywny system przenoszenia materiału – jeżeli urządzenie ma być wykorzystywane w pełni swoich możliwości.
Sposoby przenoszenia materiału w urządzeniu Onset można skonfigurować tak, aby najlepiej odpowiadały środowisku produkcyjnemu.

onset-x-handling-landscape-image-1400-x-900

 

Gładkie wydruki w wysokiej rozdzielczości i żywych kolorach 

Drukarki Onset są zasilane tuszami Uvijet. Tusz ten jest produkowany w opatentowanej technologii dyspersji Fujifilm Micro-V, zwiększającej stężenie pigmentu w tuszu. W efekcie podczas druku powstają mocniejsze, żywsze kolory, jednakowej jakości dla całej partii druku. Uvijet oferuje fenomenalną wydajność, także dla wydruków najwyższej jakości z nabłyszczanym wykończeniem.
Drukarki Onset pozwalają na uzyskanie dokładnie wymaganego wykończenia druku, od satyny po wykończenie błyszczące. Wydruki są od razu utwardzane i natychmiast po opuszczeniu urządzenia mogą zostać zapakowane i wysłane do klienta.

uvijet-ink-pack

 

Opcja białego tuszu

Biały tusz jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które produkują grafikę wystawową podświetlaną z przodu/z tyłu lub dwustronną dzienną/nocną, i dla których możliwość szybkiego i efektywnego kosztowo wydruku wysokokryjącej bieli jako gruntu, koloru punktowego lub warstwy kryjącej odgrywa istotne znaczenie.

onset-x-white-ink-1400-x-900

 

Sieć serwisowa i wsparcie 

Sukces w branży drukarskiej zależy od maksymalizacji czasu pracy cyfrowych urządzeń drukujących. Inca Digital i Fujifilm wiedzą, że inwestycje w najnowsze technologie wymagają zorientowanego na klienta, szybko reagującego i rzetelnego wsparcia.
Instalacje Onset są objęte pakietami gwarancyjnymi, części zamiennych i serwisu, dopasowanymi do potrzeb biznesowych klienta.
Inca Vision to zdalny system monitorujący drukarki Inca, aby zapewnić najefektywniejsze wsparcie dla klientów. Umożliwia Inca diagnostykę urządzenia i w wielu przypadkach rozwiązanie problemu bez konieczności wzywania serwisu.

inca-vision-square-image-1400-x-1400

 

Centrum zaawansowanej technologii druku Fujifilm

Najnowocześniejsze centrum pokazowe Fujifilm pozwala potencjalnym klientom przetestować drukarki Onset oraz sprawdzić ich możliwości realizacji konkretnych zadań. W centrum można zobaczyć, w jaki sposób Onset produkuje wydruki zawsze odpowiedniej jakości i zawsze z wymaganą szybkością, i przekonać się samemu, że warto zainwestować w to urządzenie.

Klienci mogą umówić się na wizytę w Fujifilm Advanced Print Technology Center w Zaventem w Belgii lub w demo roomach w Wielkiej Brytanii, gdzie można obejrzeć najnowsze urządzenia i oprogramowanie Fujifilm do druku wielkoformatowego.

Chcesz przetestować maszynę Onset? Zadzwoń i umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem lub wypełnij formularz kontaktowy.

Green Guard
Tilia Griffin
Sefar
Illumina
Acuity Ultra
Acuity LED 1600R
Acuity B1
Acuity LED 40
Acuity LED 3200R
Acuity F

Dostosuj swoje ustawienia plików cookie

Funkcjonalne pliki cookie:
Te pliki cookie zapewniają korzystanie z poszczególnych funkcjonalności strony internetowej. Są konieczne m. in., aby umożliwić użytkownikowi poruszanie się po całej stronie internetowej. Bez tych plików niemożliwa byłaby realizacja części usług strony internetowej, np. umożliwienie użytkownikowi dokonywania uwierzytelniania podczas kolejnych wizyt.
Analityczne pliki cookie:
Te pliki cookie umożliwiają określanie liczby i źródła odwiedzin na stronach internetowych, dokonywanie pomiarów i ustalanie, które treści na stronie są najbardziej popularne oraz jak użytkownik porusza się po stronie. Najczęściej gromadzą one informacje o charakterze zbiorczym, anonimowym.
Reklamowe pliki cookie:
Te pliki cookie pozwalają na tworzenie profilu zainteresowań użytkownika strony internetowej i dobieranie reklamy do tego profilu. Mogą one pozwalać na identyfikację przeglądarki i urządzenia użytkownika.